Приємний аромат у салоні автомобіля, або Вибираємо ароматизатор для вашої машини
Багато автовласників вважають машину другим будинком. Навіть якщо ви не проводите за кермом 24 години на добу, хочеться, щоб в салоні приємно пахло. Щоб в автомобілі було комфортно, подбайте про ароматизатора. Як вибрати пахучку з величезного асортименту ароматної продукції? Давайте розберемося у цьому.
Які бувають ароматизатори для авто?
Освіжувачі салону створюють приємну атмосферу, нейтралізують чи перебивають запах цигарок, бензину, гуми, пластмаси. Вдало підібрана пахуча бадьорить водія, підвищує концентрацію уваги. Ознайомтеся з існуючими видами ароматизаторів і визначтеся, який підходить саме для вас:
- Ароматизатори-ялинки. Напевно, в кожному авто хоча б раз висіла така картонна дрібничка. Вона просякнута ароматним розчином, і може бути як у формі ялинки, так і у формі пальми. Такі освіжувачі кріпляться до дзеркала заднього виду. Їхній термін служби становить від 2-х тижнів до 1,5 місяця.
- Гелеві освіжувачі. Частіше за все це густа консистенція, заточена в баночку. Гелеві пахучки розміщують у бардачку, під сидінням. Вони випромінюють аромат від 1,5 до 3-х місяців.
- Крейдяні пахучки. Гранули, порошок чи сіль у пластиковій упаковці, просочена ароматною рідиною – так виглядають крейдяні ароматизатори. Вони не випаровуються на відміну гелевих, тому термін їх служби в рази довше.
- Саше. Для справжніх цінувальників ароматів. Мішечки, конвертики або подушечки наповнені пряними спеціями, запашними суцвіттями та корінням, сухими ягодами і фруктами. Наповнювачі можуть бути просочені ефірними оліями та есенціями. Саше з натуральним ефіром може зберігати запах до 2-х місяців.
- Аромабаночки. Унікальний освіжувач повітря для авто – бляшана ємність з кришкою-регулятором. Простим рухом можна регулювати інтенсивність запаху. Термін служби від 1,5 до 3 місяців.
- Автокліпси. Їх можна порівняти з прищіпками, які кріпляться до решітки повітрозабірника. Фонова ароматизація під час їзди забезпечена.
- Міні-дифузори. Цей вид освіжувача забезпечує постійну ароматизацію салону автомобіля. Економна витрата та довгий термін служби – ось чому багато водіїв обирають саме цей вид пахучки.
- Спреї. Варіант для тимчасової ароматизації. Покурили в салоні чи машина просочилася запахом бензину? Кілька натискань, і в повітрі витає приємний запах. Але будьте обережні: у складі спрею не повинно бути легкозаймистих речовин.
У каталозі інтернет-магазину Scents ви зустрінете брендові ароматизатори за приємними цінами.
Який аромат вибрати?
Консерваторам підійдуть пахучки, які випромінюють запах протягом кількох місяців. А ось любителі всього нового будуть задоволені короткостроковими ароматизаторами. Що стосується запахів: які ідеально підходять для авто, а яких ароматів краще уникати? Ми пропонуємо список перевірених відтінків:
- Ваніль. Легкий, приємний та ніжний аромат. Він створює відчуття затишку, АЛЕ… викликає апетит. Тому представницям слабкої статі потрібно бути обережними з освіжувачами, в яких присутні нотки ванілі. До ароматів, які небезпечні для фігури, також відноситься запах кави та кориці.
- Фруктові та ягідні аромати. Соковиті, бадьорі, піднімають настрій та підвищують концентрацію. Але можуть бути занадто нудотними, тому вивчайте склад: у ньому повинні бути лише натуральні складові.
- Лимонні відтінки. Один із кращих ароматів для водія. Він бадьорить, сприяє швидкій реакції. Зазвичай такі пахучки вибирають прихильники активного способу життя та яскраві особистості.
- Морські запахи. Тонізують, вселяють оптимізм, інколи ж навіюють романтичний настрій. Сміливі особи вибирають запах моря та свіжості для салону авто.
Вибираючи аромат, потрібно врахувати ще дещо. Деякі їх при постійному використанні сприяють головному болю (східні запахи). Інші викликають сонливість (лаванда). Є й ті, що провокують агресію (м'ята). Перед покупкою освіжувача для авто проконсультуйтесь зі спеціалістом.